صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

همزمان با اولین روز از ایام الله دهه فجر انجام شد:

برگزاری همایش آموزشی فرهنگی سفیران ایمنی گاز

همایش آموزشی فرهنگی سفیران ایمنی گاز با حضور جمعی از دانش آموزان مدارس مناطق گازدار شده شهر زاهدان و با همکاری شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان و اداره کل آموزش پرورش استان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان:

پنجابی مدیر عامل این شرکت ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تبریک سالگرد پیروزی با شکوه  انقلاب اسلامی در اینباره گفت: این مراسم ویژه مدارس نقاط گازدار شهر زاهدان  با حضور جمعی از مسئولین شرکت گاز ، مسئولین آموزش و پرورش استان و 110نفر از دانش آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اول با هدف آموزش مسائل ایمنی و بهره وری مناسب از گاز طبیعی در قالب برنامه های متنوع برگزار گردید.

وی افزود: طرح همیار گاز و آموزش مهارت های ایمنی به دانش آموزان ، در واقع به منظور پیشگیری و  افزایش توان و قابلیت آنها در حفظ سلامت خود در برابر حوادث احتمالی ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز طبیعی انجام می گردد و گسترش این دسته از مهارت ها از جمله اهداف تربیتی شرکت گاز در سیستم آموزشی مدارس می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: ضعف در مهارت های ایمنی افراد باعث آسیب پذیری و افزایش احتمال وقوع حوادث جبران ناپذیری می شود که با آموزش های مربوطه میتوان از وقوع چنین حوادثی پیشگیری و خسارات وارده را به حداقل رساند.

پنجابی یکی از شیوه های مناسب در جهت اشاعه فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه را آموزش قشر دانش آموز عنوان نمود و افزود: در همین راستا شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان به برگزاری این طرح های آموزشی تداوم خواهد بخشید و سعی بر این دارد تا  نقش خود را در راستای اطلاع رسانی ، فرهنگسازی و مسئولیت اجتماعی در کاهش حوادث احتمالی به نحو احسن ایفا نماید.

در پایان تفاهم نامه ای با حضور پنجابی مدیرعامل شرکت گاز و انصاری معاون اداره کل آموزش و پرورش استان و با موضوع برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی و برنامه های ترویجی ویژه معلمان گرامی و دانش آموزان عزیز با هدف ارتقاء و گسترش فرهنگ ایمنی در راستای بهره برداری ایمن از گاز طبیعی و اطلاع رسانی شفاف و افزایش آگاهی بخشی در خصوص مسائل مربوط به مدیریت پایدار منابع گاز به امضا رسید.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/12 - ١٣:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 192

خروج
تصاویر منتخب