صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

دیدار مدیر عامل بانک سپه استان با سرپرست شرکت گاز سیستان و بلوچستان

مدیر عامل و معاونین بانک سپه استان با حضور در شرکت گاز سیستان و بلوچستان با سرپرست و تنی چند از کارمندان این شرکت دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ، پنجابی سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ضمن تشریح پروژه های گازرسانی در سطح استان گفت: گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان از برکات نظام جمهوری اسلامی بوده و خدمت به مردم شریف این استان مایه مباهات ماست و هر مسئولی در هر زمینه ای که می تواند باید تلاش کند تا سطح رفاه و آسایش این مردمان شریف افزایش یابد.

وی هدف برگزاری این جلسه را  بررسی و دستیابی به ساز و کار  مناسب جهت ارائه تسهیلات اعتباری در راستای لوله کشی گاز داخلی منازل و ارتقا تعاملات  و همکاری شرکت ها با بانک های دولتی  بمنظور توسعه گازرسانی ، اشتغال زایی ، و ارائه گزارشات و اهداف گازرسانی در استان عنوان نمود.

در ادامه براتی مدیر عامل بانک سپه استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های مجموعه بانک سپه با محوریت مسئولیت اجتماعی آمادگی خود را در راستای کمک به امر گازرسانی و همکاری با شرکت گاز استان و پیمانکاران این شرکت اعلام نمود و مقرر گردید جلسات کارشناسی و هم اندیشی برای دستیابی به سازو کارهای مربوطه برگزار گردد.


  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/03/29 - ٠٨:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 159

خروج
تصاویر منتخب