صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

برگزاری جلسه عمومی سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با کارکنان

جلسه عمومی و نشست صمیمانه سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با کارکنان این شرکت با هدف هم اندیشی و تبادل نظر، در سالن اجتماعات شرکت گاز استان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان : رضا پنجابی سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب که  اطلاع از چالشها و مشکلات سازمان و کارکنان می تواند کمک شایانی به پیشبرد اهداف سازمان نماید گفت: این جلسه درراستای ارتباط وتعامل بیشترکارکنان بامدیریت و درجهت ایجادانگیزه نیروی انسانی بعنوان با ارزشترین سرمایه اصلی یک سازمان  تشکیل گردیده و حل مشکلات کارکنان بایستی دغدغه اصلی مدیران سازمان باشد.

وی ضمن تشکر از زحمات کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان گفت: در مجموعه شرکت گاز استان س و ب خدمت به مردم شریف این خطه از ایران اسلامی رسالت و دغدغه ی اصلی تمامی کارکنان این شرکت می باشد و این مهم محقق نمی گردد مگر با تلاش همه ی کارکنان.

پنجابی افزود: دراین شرکت مدیریت هیجانی جایگاهی ندارد بلکه سرلوحه کار این شرکت مدیریت مشارکتی است و تیم کاری ما باید ضمن رعایت و احترام گذاشتن به قوانین و مقررات باید روحیه و قدرت ریسک پذیری را نیز در خود تقویت نمایند و این در حالی است که جلسات کنترل پروژه برای پیمان های جاری و سرمایه ای با هدف به حداقل رساندن ریسک های کاری همواره در حال برگزاری است.

سرپرست شرکت گاز استان س و ب با اشاره به طرح ضربتی گازرسانی به شهرهای استان گفت: این طرح با رویکرد تسریع در امر خدمت رسانی وافزایش سرعت گازرسانی به مردم ،تسریع در اشتغال زایی و ارتقا توان نیروهای بومی و بکارگیری حداکثری پتانسیل استان در امر گازرسانی ، با تدبیر شرکت ملی گاز رقم خورده و با توجه به افزایش سرعت پروژه های گازرسانی در سطح استان مباحث اطلاع رسانی و فرهنگسازی حوزه  HSE  که دارای اهمیت ویژه می باشد نیزباید از سرعت و شتاب بیشتری برخوردار گردد.

پنجابی طرح مسکن مهر و طرح ساخت منازل سازمانی را از دیگر پروژه های در دست اقدام این شرکت اعلام نمود و کفت: یکی از اهداف مهم این شرکت افزایش سطح رفاهی کارکنان و خانواده های محترمشان می باشد که طرح های مذکور از جمله پروژه هایی هستند که در کنار اقدامات دیگر می تواند آرامش و رفاه نسبی را برای این عزیزان به ارمغان آورد.

در ادامه جلسه کارکنان با بیان مشکلات و درخواستهای خود بصورت رودررو با مدیران ارشد شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان پاسخ خود را دریافت نمودند.

 

.

 


  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/03/28 - ١٦:٠٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1021

خروج
تصاویر منتخب