صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

برگزاری دوره ی آموزشی و مانور آمادگی در برابر زلزله

در راستای ارتقاء سطح واکنش کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در شرایط بحرانی زلزله و بکارگیری نکات ایمنی در شرایط اضطراری دوره ی آموزشی و مانور آمادگی در برابر زلزله برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان رضا پنجابی مدیر عامل  این شرکت در این زمینه گفت: این دوره ی آموزشی و مانور با همکاری سازمان هلال احمر  در ساختمان ستاد شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان و با هدف ارتقاء سطح آمادگی کارکنان و شناسایی نقاط قوت و ضعف آنان در شرایط بحرانی زلزله برگزار گردید.

وی افزود هرساله رویدادهای زمین لرزه‌ای با مقیاس های متفاوت و متعددی در کشور رخ می‌دهد که بعضاً تبعات اجتماعی و اقتصادی گسترده‌ای را به دنبال دارند، ازاین‌رو ارتقای آمادگی عمومی برای مواجهه با اثرات زلزله از اهمیت زیادی برخوردار است و برگزاری چنین کلاس های آموزشی جهت ارتقاء هر چه بیشتر سطح آمادگی در برابر این قبیل حوادث , بیش از پیش دارای اهمیت میباشد.

شایان ذکر است اینگونه دوره های آموزشی هرساله در شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان و نواحی آن برگزار و مانورهای مربوط به ارزیابی آمادگی و عملکرد سازمانی در این خصوص نیز اجرا و مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/15 - ١٢:٢٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 77

خروج
تصاویر منتخب