صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

آیین نکوداشت و تجلیل از پیشکسوت شرکت گاز استان سیستان وبلوچستان برگزار شد

در راستای تقدیر از تلاش و کوشش خستگی ناپذیر پیشکسوت شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ، سید مهدی پارسا که پس از سال ها خدمت شایسته به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، مراسمی با حضور مدیرعامل و سایر کارکنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان رضا پنجابی مدیرعامل این شرکت در اینباره گفت : بازنشستگان افرادی هستند که گرانبها‌ترین سال های عمر خود را وقف خدمت به مردم کرده و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به میهن اسلامی گام نهاده اند.

وی افزود : بازنشستگی پایان کار نیست و این شرکت همواره نیازمند تفکر، همراهی و همفکری عزیزان بازنشسته است که با کوله باری از تجربه همواره راه گشای فعالیت های سایر کارکنان هستند و در کنار نیروهای جوان، مسیر بهبود را برای سازمان هموار و به پویایی و رشد شرکت کمک می کنند.

این مقام مسئول گفت: بنده وظیفه خود می دانم از زحمات و خدمات بی دریغ و ارزشمند این پیشکسوت گرامی در طول سال ها خدمت صادقانه ، تشکر و قدردانی نمایم و از خداوند منان همواره آرزوی موفقیت، صحت و سلامتی ایشان را در دوران بازنشستگی خواستارم .

در پایان از سید مهدی پارسا به پاس قدردانی از زحمات و تلاش های ایشان در صنعت گاز کشور و شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود تقدیر بعمل آمد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/01 - ٠٨:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1554

خروج
تصاویر منتخب