صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

بازدید مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان

مشایخی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با هدف ارزیابی خدمات رسانی و مطالبات مشترکین و کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان از ستاد، میز خدمت و عملکرد واحد های مختلف این شرکت را مورد بازدید و بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان : پنجابی مدیر عامل شرکت گازاستان  ضمن خیرمقدم ، گزارشی از آخرین وضعیت گازرسانی دراستان و پروژه های دردست اقدام سال جاری را ارائه نمود و گفت:

شرکت گاز استان با همه توان برآن است تا رسالت واقعی خود که خدمت رسانی به مردم شریف این استان است را به نحو احسن انجام دهد.

 مشایخی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران نیز در این نشست صمیمانه ضمن دیداربا کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان عملکرد این شرکت را در زمینه خدمت رسانی به مردم ارزیابی نمود و افزود:  شرکت گاز یک سازمان خدماتی است که باید با همه توان مسئولیتی را که  پذیرفته است بطور صحیح به آن عمل کند.

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات کارکنان شرکت استان گفت: اراده جمعی کارکنان باید سعی بر جذب حداکثری منابع تخصیص یافته و نگاه شرکت ملی گاز نگاهی حمایتی به استان سیستان  و بلوچستان می باشد.

ایشان در پایان در خصوص احترام و تکریم ارباب رجوعان اظهارداشت : شرکتی موفق است که خدمت رسانی به مردم را بر تمام مسائل دیگر برتر داند و به ارباب رجوعان خدمت همراه با تکریم و بی منت ارائه دهد..

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/17 - ١٦:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1083

خروج
تصاویر منتخب