صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران در جلسه طرح گازرسانی به سیستان و بلوچستان:

خدمت به مردم سیستان و بلوچستان افتخاری برای کارکنان شرکت گاز است

مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به نقش آفرینی گازطبیعی در ایجاد رفاه و امنیت گفت: خدمت به مردم سیستان و بلوچستان افتخاری برای کارکنان شرکت گاز محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان سعید مومنی صبح روز چهارشنبه یکم خرداد 98 در جلسه بحث و بررسی پیرامون اجرای ضربتی طرح گازرسانی به سیستان و بلوچستان که با حضور مدیران عامل شش شرکت گاز خراسان رضوی، سمنان، گیلان ، همدان، فارس و سیستان و بلوچستان در این استان برگزار شد اظهار کرد: اجرای طرح توسعه گازررسانی در این استان کمک به بهبود رفاه و معیشت مردم و نقش آفرینی در توسعه سیاسی و امنیتی این منطقه است.

وی اجرای به موقع طرح های گازرسانی در زاهدان را به عنوان یکی از مهمترین برنامه های شرکت ملی گاز ایران و نظام اسلامی مطرح کرد و افزود: بی شک خدمت به مردم سیستان و بلوچستان توفیق کارکنان شرکت گاز محسوب خواهد شد.

مومنی با اشاره به نقش گاز طبیعی در ایجاد امنیت و بهبود معیشت اجتماعی ادامه داد: کمک به تامیین امنیت کشور یک وظیفه ملی است و همه باید در این مسیر بصورت استوار و جهادی عمل کنیم.

مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: هیچ موضوعی نباید باعث تعلل در اجرای پروژه های گازرسانی در سیستان و بلوچستان شود. از همه شرکت های گاز استانی معین و پیمانکاران می خواهم تا علاوه بر تسریع در اجرای طرح های واگذار شده، نسبت به مرمت مسیرهای حفاری شده در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کنند. اگر لازم شد باید شب و روز کار کنیم تا پروژه ها به نحو احسن اجرا شود.

وی در ادامه به بررسی وضعیت گازرسانی در زاهدان، نیروگاه و سی ان جی آن پرداخت و گفت: اجرای طرح ضربتی گازرسانی به زاهدان به معنای استفاده از توانمندی سایر استان‌ها برای تسهیل و تسریع در گازرسانی است.

وی افزود: پروژه گازرسانی به چابهار نیز در دستور کار شرکت ملی گاز ایران قرار گرفته و ان شاا... همه با هم بتوانیم در سایه یک خدمت جهادی زمینه بهره مندی حداکثری مردم این منطقه را از نعمت گاز فراهم کنیم.


  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/03/01 - ١٦:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 341

خروج
تصاویر منتخب