صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

دریافت لوح تقدیر ارتقای سطح ایمنی و بهداشت کار

شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در راستای ارتقای سطح ایمنی و بهداشت کار و کاهش حوادث و بیماری های کار مفتخر به دریافت لوح تقدیر،ازاداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ، پنجابی سرپرست شرکت گاز استان س و ب در اینباره گفت:

با پیشرفت تکنولوژی در جوامع، سلامتی، ایمنی و محیط زیست انسان امروز در معرض خطرات فراوانی است و لازم است که برای ادامه حیات بشر، حفظ این سه مقوله بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. نقش و اهمیت بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE) در صنایع گاز از ابعاد و ضرورت وجود نظام یکپارچه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در این صنایع می‌باشد.

وی افزود : توفیق به دست آمده در راستای ارتقا سطح ایمنی و بهداشت کار شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ، در تحقق اهداف نظام مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست از جمله کنترل حوادث و بیماری های ناشی از کار و حفاظت محیط زیست را می توان از عمده موفقیت های این شرکت در این زمینه به شمار آورد و این امر محقق نمی شد مگر با تلاش های خالصانه کلیه همکاران و پرسنل خدوم این شرکت.

وی در پایان کسب لوح تقدیر در راستای ارتقای سطح ایمنی و بهداشت کار و کاهش حوادث و بیماری های کار،از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان را باعث مباهات این شرکت دانست و ضمن تشکر از تلاش کلیه کارکنان شرکت گاز استان س و ب در راستای دریافت این لوح ، خواستار همت بیش از پیش آنان در این زمینه شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/21 - ٠٨:١٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 582

خروج
تصاویر منتخب