صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

جهادخدمت رسانی؛

شرکت گاز استان خراسان رضوی معین گازرسانی به شهر زاهدان شد

طرح گازرسانی به بخش مهمی از شهر زاهدان با اعتبار 1000 میلیارد ریال بصورت کامل توسط گاز خراسان رضوی در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان سیدحمیدفانی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی  در حاشیه بازدید از پروژه گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان که از سوی این شرکت در حال اجرا است، اظهار کرد: با توجه به دستور رئیس جمهوری و تاکید معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران مبنی بر تسریع در گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی به عنوان استان معین گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان معرفی شد.

وی با بیان این مطلب که مجموع اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این پروژه، 1000 میلیارد ریال است افزود: انشاا... در مدت زمان 300 روز، 520 کیلومتر شبکه گاز در سه محور، از سوی سه شرکت پیمانکار اجرا خواهد شد. 

فانی ادامه داد: توانمندی شرکت گاز استان خراسان رضوی و تعهد و تخصص نیروهای پرتلاش آن بیش از این نیز در اجرای طرح های گازرسانی در شهرهای کرمان، رفسنجان و اردبیل بر همگان اثبات شده است.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به رتبه نخست این شرکت در شبکه گذاری و رتبه دوم تعداد مشترکین گاز در بین همه استان های کشور گفت: هم اکنون نزدیک به 100 درصد جمعیت شهری و 87 درصد جمعیت روستایی خراسان رضوی از نعمت گاز برخوردار هستند. همچنین از مجموع 2620 روستای واجدشرایط گازرسانی، تاکنون 2009 روستا گازدار شده و عملیات اجرایی در 448 روستای دیگر نیز در حال انجام است.

فانی تصریح کرد: شرکت گاز استان خراسان رضوی رکورددار گازرسانی روستایی در کشور است.


  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/11 - ٠٩:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1004

خروج
تصاویر منتخب