صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

استاندار سیستان و بلوچستان :

امیدآفرینی؛ محصول حضور شرکت ملی گاز ایران در سیستان و بلوچستان

حضور شرکت ملی گاز ایران و تعیین معین های گازرسانی به مناطق مختلف این استان، موجب امیدآفرینی در بین مردم شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان احمدعلی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار باسرپرست شرکت گاز استان س و ب ، مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی و هیات همراه که در محل دفتر استاندار برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: تعیین معین های گازرسانی به مناطق مختلف سیستان و بلوچستان نشان دهنده تلاش و جدیت دولت برای رشد خدمات زیربنایی در این منطقه است.

وی در ادامه افزود: شرکت گاز استان خراسان رضوی از توان و تخصص بسیار خوبی برای اجرای طرح گازرسانی به شهر زاهدان برخوردار است و امیدوارم در مدت زمان اعلام شده شاهد بهره برداری از این طرح باشیم.

موهبتی تاکید کرد: در اجرای طرح های توسعه ای شهرستان، باید نگاه ویژه ای به نیروهای بومی و شرکت های دانش بنیان برای توانمند سازی آنان وجود داشته باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب که همه دستگاه های متولی همانند شهرداری، فرمانداری و استانداری توان خود را برای همکاری در تسریع پروژه به کار خواهند بست، گفت: اگرچه اجرای طرح های زیربنایی در وهله اول خرابی هایی را ایجاد می کند، اما اثرات مثبت و مفید آن بلندمدت و با برکت است.

این مقام مسئول اضافه کرد: دولت تمام همت و تلاش خود را برای توسعه و آبادانی این استان به کار گرفته و ان شاا... با بهره برداری از طرح های گسترده گازرسانی، زمینه رشد اقتصادی بیش از پیش فراهم خواهد شد.

در ادامه این دیدار، سیدحمید فانی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی اظهار کرد: طرح گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان در مدت زمان 300 روز با اعتباری معادل 1000 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

وی در پایان با بیان این مطلب که اجرای کامل این پروژه بر عهده شرکت گاز استان خراسان رضوی است، افزود: برای اجرای این طرح 520 کیلومتر شبکه گازرسانی در سه محور توسط سه پیمانکار اجرا می شود .


  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/09 - ١٢:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 124

خروج
تصاویر منتخب