صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

نماینده مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان دیدار کرد

فداحسین مالکی نماینده مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با مدیر عامل و روسای واحدهای این شرکت دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ، رضا پنجابی مدیر عامل این شرکت در این دیدار ضمن عرض خیر مقدم به بیان عملکرد شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در زمینه  شبکه گذاری ، انشعاب و میزان بهره مندی جمعیت شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی در سطح استان و نحوه ارائه خدمات به  این مردم شریف پرداخت.

 

وی افزود : کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با همه توان برآنند تا نعمت گاز طبیعی را در حداقل زمان ممکن به خانه های هم استانی های عزیز برسانند که البته در این مسیر مشکلاتی ناخواسته ولی در عین حال طبیعی وجود دارد که علاوه بر همکاری سایر دستگاه ها ، همچون سنوات گذشته نیازمند همکاری و حمایت همه جانبه نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز می باشیم.

 

فدا حسین مالکی نماینده مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض خدا قوت به مجموعه شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان  گفت: شرکت گاز استان در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان  دارای عملکرد قابل قبولی می باشد و ارمغان این عملکرد مناسب ارتقاء سطح رفاه و آسایش این مردم شریف بوده است.


این مقام مسئول همچنین از آمادگی و حمایت مجمع نمایندگان مردم شریف استان سیستان و بلوچستان در راستای پیگیری و رفع مشکلات احتمالی خبر داد و افزود خدمت رسانی به مردم شریف استان در زمینه گازرسانی  و سایر زمینه ها باید بدون وقفه و با جدیت صورت پذیرد و علاوه بر بهره مندی مردم شریف استان سیستان و بلوچستان از این موهبت الهی شاهد رشد صنایع و در امتداد آن اشتغالزایی برای جوانان این خطه از ایران اسلامی باشیم.


در پایان مالکی از مدیر عامل و کارکنان شرکت استان سیستان و بلوچستان كه مجدانه و صادقانه در توسعه گازرسانی و ارائه خدمت به مردم در مناطق شهری و روستایی و همچنین جلب رضایت مردم  تلاش میکنند تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/22 - ١٥:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 294

خروج
تصاویر منتخب