صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مبلغ تسهیلات قرض الحسنه لوله کشی گاز منازل مسکونی استان سیستان و بلوچستان افزایش یافت

با پیگیری های صورت گرفته و موافقت هیات وزیران ، مبلغ تسهیلات قرض الحسنه تخصیص یافته به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان جهت لوله کشی گاز داخل منازل مسکونی افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ، رضا پنجابی مدیر عامل این شرکت در این باره گفت: با عنایت به درخواست و پیگیری های صورت گرفته مبنی بر افزایش مبلغ تسهیلات بانکی به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان در جهت تسهیل لوله کشی گاز داخل منازل  و با موافقت هیات وزیران مبلغ این تسهیلات از  50 میلیون ریال به 100 میلیون ریال افزایش یافت.


وی با بیان این مطلب که افزایش مبلغ وام می تواند بخش بزرگی از مشکلات مردم این استان  را در راستای بهره مندی ازنعمت گاز طبیعی رفع کند گفت: هم استانی های گرامی که در شهرها و مناطق گازدار شده  سکونت دارند می توانند پس از تشکیل پرونده جهت اخذ اشتراک گاز ، با دریافت  معرفی نامه از سوی نواحی گازرسانی استان و با مراجعه به بانک های عامل نسبت به اخذ تسهیلات بانکی کم بهره جهت  لوله کشی گاز داخل منازلشان  اقدام نمایند.


این مقام مسئول اعلام نمود در ساختمان های چند واحدی که اسناد مالکیت آن متعلق به یک شخص می باشد ،  امکان اعطای وام به تعداد واحدها نبوده و مالک می تواند صرفا جهت دریافت وام برای یک واحد مسکونی اقدام نماید.


در پایان پنجابی خدمت به مردم استان سیستان و بلوچستان را مایه افتخار خود و نظام دانست و گفت: تمامی مسئولین باید  نگاه ویژه ای به این استان  داشته و با همه  توان خود در راستای تسهیل امور و خدمت رسانی به این مردم شریف  گام بردارند تا شاهد توسعه پایدار و بیش از پیش استان باشیم .

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/13 - ٠٨:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1374

خروج
تصاویر منتخب