صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مراسم «گرامیداشت روز مادر و تجلیل از مقام والای زن» برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز مادر و تجلیل از مقام والای زن با حضور بانوان کارمند شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان و بمناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان : در این مراسم  رضا پنجابی مدیر عامل این شرکت ضمن گرامیداشت میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشتهر خانواده‌ای که به موفقیت دست می‌یابد مرهون تلاش و کوشش زن آن خانواده است که با فراهم نمودن شرایط مناسب زمینه موفقیت و کامیابی را برای خانواده مهیا می‌سازد.

وی افزود : زنان شاغل علاوه بر نقش مادرانه ‌ای که به عهده‌ دارند، در خارج از خانواده هم به تلاش و کوشش مضاعف خود ادامه می‌دهند که از این منظر رسالت خطیر و حساسی را به دوش می‌کشند و بانوان باید حضرت فاطمه (س) را در حوزه های خانواده و اجتماع الگو قرار دهند چراکه رفتار براساس الگوهای اسلامی کانون مهم خانواده را در مقابل هجمه های فرهنگی حفظ می کند.

این مقام مسئول در خصوص حجاب اداری بانوان در محل کار تاکید کرد و گفت :حجاب فقط پوششی نیست که از آن استفاده می شود، بلکه باید حجاب باطنی و گفتاری هم پایه ریزی شود و سعی کنید شما الگوی ترویج آن بین دوستان و مراجعه کنندگان باشید و هر کدامتان به عنوان نماینده اخلاق مداری و خدمت رسانی پیش قدم باشید.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از بانوان کارمند این شرکت با اهدای هدایا تقدیر بعمل آمد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/15 - ١٤:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1495

خروج
تصاویر منتخب