صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

دیدار معاون اداری مالی مسجد مکی زاهدان با مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان

مولوی حافظ اسماعیل ملازهی معاون اداری مالی مسجد مکی زاهدان با حضور در شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با مدیر عامل و تنی چند از کارکنان این شرکت دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان رضا پنجابی مدیر عامل این شرکت ضمن عرض خیر مقدم به ارائه توضیحاتی از وضعیت گازرسانی در شهر زاهدان و سایر شهرهای استان پرداخت  و افزود قطعا گاز این انرژی پاک علاوه بر رفع دغدغه مردم شریف در راستای تامین سوخت مورد نیاز ، زمینه ایجاد اشتغال و پیشرفت استان را در پی خواهد داشت.

وی افزود کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با همه توان برآنند تا نعمت گاز طبیعی را در کوتاه ترین زمان ممکن به خانه های هم استانی های عزیز برسانند که البته در این مسیر مشکلاتی ناخواسته ولی در عین حال طبیعی وجود دارد که علاوه بر همکاری سایر دستگاه ها ، همچون سنوات گذشته نیازمند همکاری ریش سفیدان و معتمدان شریف در سطح استان می باشیم .

معاون اداری مالی مسجد مکی زاهدان نیز ضمن عرض خدا قوت و تشکر از زحمات مجموعه کارکنان شرکت گاز استان عملکرد این شرکت را باتوجه به حجم بالای کار مثبت ارزیابی نمود و افزود : بهره مندی استان سیستان و بلوچستان ازنعمت گاز طبیعی قطعا یکی از خدمات ارزنده نظام بوده که با ورود این نعمت الهی ضمن رفع دغدغه بزرگی چون تامین سوخت ، بستر شکوفا شدن زمینه های اقتصادی بالقوه و رونق اقتصادی بیش از پیش را در برداشته و خواهد داشت.

وی در پایان افزود: مجموعه مسجد مکی زاهدان در راستای رفع مشکلات احتمالی و کمک در زمینه پیشبرد اهداف شرکت گازاستان در جهت گازرسانی با همه توان آمادگی خود را اعلام و گام نهادن در مسیرخدمت به مردم این استان را افتخار خود دانسته و می داند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/15 - ١١:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1128

خروج
تصاویر منتخب