صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

دیدار نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با مدیر عامل شرکت گاز استان

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان با حضور در شرکت گاز استان و با هدف ارزیابی عملکرد خدمات رسانی و مطالبات مشترکین و کارکنان این شرکت ، با مدیر عامل و تنی چند از کارکنان شرکت گاز استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان رضا پنجابی مدیر عامل این شرکت  ضمن خیرمقدم، گزارشی از آخرین وضعیت گازرسانی در استان و پروژه های در دست اقدام سال جاری را ارائه نمود و گفت: شرکت گاز استان با همه توان بر آن است تا رسالت واقعی خود که خدمت رسانی به مردم شریف این استان است را به نحو احسن انجام دهد.

وی افزود رفع دغدغه تامین سوخت مورد نیاز و بهره مندی  مردمان شریف استان از نعمت گاز طبیعی مهمترین هدف مجموعه شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان بوده و هست و کارکنان این شرکت خدمت به هم استانی های عزیز را مایه افتخار خود می دانند.

در ادامه آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از عملکرد خوب شرکت گاز استان در توسعه خطوط انتقال گاز به سراسر استان گفت: گاز یکی از ضروری ترین زیرساخت های توسعه در هر منطقه است و در افق ترسیم شده برای رشد و توسعه استان یکی از کار های مهم بر عهده شرکت گاز می باشد و می تواند تا حدود زیادی از مشکلات و سختی مردم بکاهد.

 

امام جمعه زاهدان خواستار همکاری و همیاری مردم و دستگاه های مختلف در پیشبرد اهداف مورد نظر شرکت گاز شد و عنوان کرد:  به گفته مسئولان امر، ظرفیت انشعابات بیش از آن چیزی است که مردم تاکنون برای بهره مندی از گاز شهری اقدام کرده اند و باید دلایل عدم استقبال مردم از این نعمت خدادادی را تحلیل و بررسی کرد.

آیت الله مصطفی محامی ادامه داد: اگر مردم دلیل عدم لوله کشی گاز به منازل را قیمت بالای هزینه ها می دانند باید به گونه ای تدبیر شود تا با افزایش سقف تسهیلات این مشکلات به حداقل برسد.

آیت الله محامی در پایان اظهار داشت: عملکرد خوب شرکت گاز و پوشش حداکثری شهر زاهدان به گونه ای که کار چندین و چند ساله را ظرف مدت 2 سال انجام داد قابل تقدیر است اما نیاز است با همین روحیه جهادی به تلاش خود ادامه دهند تا طی سال های آینده کل استان از این نعمت خدادادی بهره مند شوند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/17 - ٠٧:٤٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1374

خروج
تصاویر منتخب