صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان:

قطار گازرسانی به چهار شهر دیگر استان سیستان و بلوچستان رسید

با دستور وزیر نفت و با همت و تلاش پرسنل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان عملیات گازرسانی به شهرهای حوزه سیستان اجرایی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان، رضا پنجابی، مدیرعامل این شرکت با حضور در منطقه، از انجام عملیات اجرایی گازرسانی به شهرهای حوزه سیستان خبر داد و گفت: گازرسانی به منطقه سیستان در 5 فاز صورت می پذیرد که 3 فاز آن متعلق به شهر زابل است و فاز نخست آن اجرایی، فاز دوم آن با انتخاب پیمانکار در حال اجرا و فاز سوم آن نیز در مرحله انتخاب پیمانکار است.

وی افزود: عملیات مربوط به گازرسانی به شهرهای حوزه سیستان شامل ادیمی، دوست محمد، زهک و محمدآباد، بنا به دستور وزیر نفت تسریع و از تاریخ  ۱۵ مهرماه سال جاری عملیات اجرایی آن آغاز شد؛ این عملیات در مجموع نیازمند 280 کیلومتر شبکه گذاری و نصب 8500 علمک در شهرهای مذکور است.

مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان همچنین طی دیداری با فرماندارها و مسئولین دستگاه های دخیل در امر گازرسانی به این شهرها بر تعامل و همکاری دو سویه تاکید کرد و گفت: گازرسانی و خدمت  به مردم شریف استان، افتخار ماست و قطعا در این راه نیازمند یاری و همکاری همه جانبه مسئولین محترم دستگاه های اجرایی هستیم؛ چراکه در این مسیر، مشکلاتی احتمالی و ناخواسته ولی در عین حال طبیعی پیش رو خواهد بود که به یاری خداوند و کمک مسئولین  مرتفع و شاهد آسایش و بهره مندی مردمان عزیز این شهرها از نعمت گاز طبیعی خواهیم بود.

در پایان، فرمانداران و مسئولین این شهرستان ضمن تشکر از خدمات شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در راستای گازرسانی ، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و رفع موانع احتمالی اعلام کردند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/20 - ٠٨:٠٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1490

خروج
تصاویر منتخب