صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

دیدار نماینده مردم زابل ، زهک ، هیرمند ، نیمروز و هامون با مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان

محمد سرگزی نماینده مردم زابل ، زهک ، هیرمند ، نیمروز و هامون در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با مدیر عامل و جمعی از کارکنان این شرکت دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان :

رضا پنجابی مدیر عامل شرکت گاز این استان  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، گزارشی از اقدامات و عملکرد شرکت گاز استان و همچنین توسعه گازرسانی و خدمات رسانی در سطح استان ارائه نمود.

وی همچنین همکاری و همراهی سایر دستگاه های اجرایی استان در امر گازرسانی را خواستار شد و افزود : لازمه تسریع گازرسانی به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان تعامل دستگاه های دخیل در این امر است و امید است همچون گذشته این تعامل پایدار و بیشتر باشد.

 در این دیدار سرگزی نماینده مردم زابل ، زهک ، هیرمند ، نیمروز و هامون در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از فرصت پیش آمده گفت : یکی از خدمات مهم و ارزشمند نظام جمهوری اسلامی به استان سیستان بلوچستان ، گازرسانی و بهره برداری از این نعمت بزرگ است .

ایشان با اشاره به پهناوری و وجود مناطق کوهستانی و صعب العبور در استان سیستان و بلوچستان و سختی کار افزود: امروز شاهد برخورداری مردم از این نعمت خدادادی دربرخی از روستاها و شهرهای استان هستیم که امید است با تلاش بی وقفه و بیش از پیش کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان این موهبت الهی در دورترین و محروم ترین مناطق این استان و همچنین سرتا سر سیستان نیز موجبات خیر و برکت ، رفاه و اشتغالزایی برای جوانان با استعداد این خطه را در پی داشته باشد.

این مقام مسئول در پایان از تلاش و کوشش مدیرعامل و کارکنان خدوم شرکت گاز استان تشکر و قدردانی نمود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/24 - ١٤:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1588

خروج
تصاویر منتخب