صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان :

خدمت به مردم ، جهاد در راه خداست

بمناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مراسم بزرگداشت و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ، رضا پنجابی مدیر عامل این شرکت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و قدردانی از ایثارگران در این خصوص گفت : بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در واقع گرامیداشت چهل  سال ایثار، ازخودگذشتگی و صبر ملت بزرگ ایران است.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری  که فرمودند  امروز فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست گفت : امروزه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و خاطرات هشت سال دفاع مقدس علاوه بر حفظ انقلاب و آرمان های امام راحل وظیفه شرعی ماست و تمامی ما نسبت به آسایش و امنیتی که مرهون خون شهیدان است مسئولیم.

این مقام مسئول خدمت به مردم را جهاد در راه خدا دانست و افزود تمامی افرادی که به برکت این انقلاب و تحت هر عنوانی مشغول خدمت به مردم هستند جهادگرند و مجموعه شرکت گازاستان سیستان و بلوچستان نیز بر آن است  تا با همه توان مسئولیت و رسالت  خود را در جهت خدمت رسانی  و رفع دغدغه تامین سوخت مورد نیاز مردم شریف این استان به نحو احسن انجام دهد.

پنجابی ضمن تقدیر و تشکر و تقدیم لوح تقدیر به خانواده معظم شهدا و ایثارگران شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان  گفت : خانواده شهدا با صبر و ایثار و استقامتی که دارند اسوه و الگو هستند و تجلیل از ایشان باعث تقویت روحیه ایثار و ایستادگی و مقاومت است اسوه هایی که نه تنها عزیزان خویش را با رضایت تقدیم راه اسلام کردند بلکه بر داغشان صبر ، و همواره  در مسیر شهدا ، مدافع انقلاب اسلامی هستند.

در این مراسم زاهد شیخی جانباز و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس بعنوان مهمان ویژه به خاطره گویی و روایت رشادت های رزمندگان اسلام پرداخت.

 

در پایان  کارکنان این شرکت به بیان مسائل و دیدگاه های خود در زمینه های مختلف پرداختند و پنجابی مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان به آنان پاسخ داد.




  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/06 - ٠٨:٢٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 201

خروج




تصاویر منتخب