صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

تزریق گاز به شهرک برق ، جهاد و منطقه فاضلی زاهدان

با همت و سعی تلاشگران شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان شهروندان شهرک برق ، شهرک جهاد و منطقه فاضلی زاهدان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان رضا پنجابی مدیر عامل این شرکت در اینباره گفت : با توجه به شرایط سخت اقتصادی و شیوع ویروس کرونا خوشبختانه امر گازرسانی با مشارکت و همکاری سایر دستگاه های اجرایی و استان های معین ،  با رعایت کلیه اصول و پروتکل های بهداشتی همچنان در حال انجام می باشد.

وی افزود در این راستا با همت و همکاری کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی در گامی دیگر شهرک جهاد و شهرک برق زاهدان با 55 کیلومتر شبکه توزیع و تغذیه از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردیدند که پیش بینی می گردد در فاز اول تعداد 3 هزار علمک نصب و زمینه بهره مندی 6 هزار مشترک را فراهم سازد.

ایشان همچنین از راه اندازی ایستگاه تی بی اس سعادت واقع در خیابان شهید فاضلی خبر داد و افزود :  با انجام این مهم مناطق بلوار یادگار امام ، پهنه شمالی بلوار شهید فاضلی ، پهنه غربی بلوار شهید طباطبایی و بلوار انقلاب و شهرک مصالح فروشان به طول 57 کیلومتر گازدار  و تعداد 10000 مشترک از نعمت گاز طبیعی بهره مند می گردند.

این مقام مسئول گفت : ساکنین عزیز این مناطق می توانند پس از نصب علمک با مراجعه به دفاتر پیشخوان نسبت به  تشکیل پرونده اقدام و از این انرژی پاک و ارزان بهره مند گردند.

شایان ذکر است شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در راستای مسئولیت اجتماعی خود نیز اقدام به ارائه تسهیلات وام 5 میلیون تومانی جهت لوله کشی داخل منازل نموده است که این وام نیز کماکان به مشترکین محترم تعلق می گیرد..

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/22 - ١٣:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 327

خروج
تصاویر منتخب