صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران عنوان کرد:

اعتماد و اتکا به تولیدکنندگان داخلی؛ عینیت یافتن شعار رونق تولید

نمایشگاه صنعت نفت و گاز به عنوان یک رویداد مهم بین‌المللی، ریشه‌ای غنی داشته و از نظر گستردگی و حضور انبوه تولیدکنندگان، بهره‌برداران و علاقمندان در ایران و کشورهای فعال در حوزه نفت و تجهیزات نفت و گاز، رویدادی شناخته شده و مهم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ، مجید بوجارزاده، سخنگو و رییس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اهمیت برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی و بیان این مطلب، اظهار داشت: شرکت ملی گاز ایران سال‌هاست که در راستای رونق تولید فعالیت کرده و با حمایت از صنایع داخلی برای تأمین تجهیزات مورد نیاز خود، گام‌های اساسی و مهمی برداشته است.

وی با اشاره به این که سال ۹7، سال بسیار پربار و خوبی برای ما به لحاظ کارکرد مناسب در پالایشگاه‌ها، گازرسانی، اجرای پروژه‌های مهم، خطوط انتقال و سایر بخش‌ها با رویکرد حمایت از ساخت داخل بود، افزود: حضور پرشور شرکت‌های داخلی در این رویداد کاملاً محسوس است و شرکت ملی گاز ایران نیز به عنوان یکی از شرکت های اصلی وزارت نفت، مانند هر سال حضور پررنگی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت دارد.

بوجارزاده در ادامه، با اشاره به اینکه غرفه شرکت ملی گاز ایران در سالن B 38 فعالیت‌های این شرکت را در معرض دید عموم قرار می‌دهد، اظهار کرد: همانند سال‌های گذشته، با حضور شرکت‌های اصلی تابعه این شرکت و مدیریت‌های پاسخگوی مراجعین خواهیم بود و توانمندی‌های صنعت گاز را به استحضار مراجعین خواهیم رساند.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه این شرکت از سال‌ها پیش با بحث داخلی‌سازی، رونق تولید را در برنامه خود داشته و در بخش‌های مختلف برای نیازهای خود، تقریباً به خوداتکایی به صنایع داخلی رسیده، تصریح کرد: می‌توان گفت که تقریباً تمام تجهیزات مورد نیاز این صنعت، به‌خصوص در بخش گازرسانی  در داخل کشور ساخته می‌شود و این شرکت در حوزه ساخت داخل در طول سال‌های گذشته، به‌عنوان یکی از ایرانی‌ترین و بومی‌ترین بخش‌های صنعت نفت و گاز فعالیت و به تولیدکنندگان داخلی اعتماد و اتکا داشته است.

به گفته بوجارزاده، این روند در حوزه‌های پژوهشی شرکت ملی گاز ایران نیز وجود داشته که از آن جمله می‌توان به همکاری این مدیریت با پردیس‌های مختلف و فن‌بازار، اشاره کرد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: گردش اطلاعات و ارتباطاتی که در این چهار روز بین مدیران و شرکت‌های داخلی و خارجی ایجاد می‌شود، اثرات زیادی در فعالیت‌های آتی و توسعه‌ای شرکت‌ها دارد.

شایان ذکر است که بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ۱1 تا ۱4 اردیبهشت ۱۳۹8 در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/11 - ١٦:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 544

خروج
تصاویر منتخب