صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان:

توسعه و تولید پایدار بدون توجه به امنیت امکان پذیر نیست

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زاهدان با حضور در شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با مدیر عامل و هیئت رئیسه این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان رضا پنجابی مدیر عامل این شرکت ضمن عرض خیر مقدم به ارائه توضیحاتی در خصوص روند گازرسانی در استان پرداخت و اظهار داشت: حرکت جامعه به سوی اهداف و مقاصد عالی مستلزم توجه به مقوله امنیت است و امنیت نظمی را طلب میکند که برقراری و صیانت از آن وظیفه اصلی کلیه نهادهای عمومی بوده و در این راستا وظیفه نیروی انتظامی  در امر خطیر حفظ امنیت بسیارحساس و مهم است چنانکه توسعه و تولید پایدار بدون توجه به امنیت امکان پذیر نیست.

وی افزود : امنیت پایدار در استان سیستان و بلوچستان موجب گردیده که شبکه های گازرسانی در برخی از شهرهای استان گسترده شود و در سایه امنیت ایجاد شده توسط نیروی های مسلح هم استان های دورترین نقاط استان نیز از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

در ادامه این دیدار سرهنگ سعادتی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زاهدان ضمن تشکر از خدمات ارائه شده در امر گازرسانی اظهارداشت  : خدمات شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان بر کسی پوشیده نبوده و گسترش شبکه های گازرسانی به خوبی قابل مشاهده است و به نوبه خود از زحمات تمامی نیروهای تلاشگر  شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان تشکر و قدردانی می نمایم.

وی در پایان  آمادگی نیروی انتظامی را در زمینه بررسی و مرتفع نمودن مشکلات احتمالی شرکت گاز بویژه در زمینه حفاظت از تجهیزات و تامین امنیت تاسیسات گازرسانی و موارد مرتبط دیگر اعلام نمود.

شایان ذکر است در این جلسه مقرر گردید شرکت گاز استان سیستان وبلوچستان با امضا تفاهم نامه ای نسبت به تخصیص چند دستگاه خودرو و به صورت موقت جهت ایجاد گشت های شبانه در معیت پرسنل نیروی انتظامی بمنظور جلوگیری از سرقت تجهیزات همکاری لازم را انجام دهد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/22 - ١٤:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 910

خروج
تصاویر منتخب