صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان :

بهره مندی از گاز طبیعی یکی از مصدایق تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها است

تحقق 100 درصدی اجرای شبکه گازرسانی در شهر زاهدان (با تمرکز بر مصارف عمده) از مهم‌ترین برنامه‌های گازرسانی در دست اقدام شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در سال جاری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان  رضا پنجابی، مدیرعامل این شرکت با بیان این مطلب، اظهار داشت: در راستای نامگذاری سال 1400 از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها، این شرکت همچنین تلاش دارد گازرسانی به شهرهای بزمان و دلگان و 26 روستا در محورهای سرکهوران، آبادان و ابتر در شهرستان ایرانشهر را نیز به نتیجه مطلوب برساند.

وی ادامه داد: آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرهای چابهار و کنارک و نیز نوک آباد، ریگ ملک، ده رئیس، ایرندگان و روستاهای شهر خاش و شهرک صنعتی میرجاوه نیز از دیگر پروژه‌های گازرسانی در دست اقدام این شرکت در جهت تحقق شعار سال است.

پنجابی با بیان این که گازرسانی به شهرهای زابل، دوست محمد، زهک، محمدآباد و نیمروز در دستور کار شرکت قرار دارد، گفت: گازرسانی به شهرهای قرقری، علی اکبر و بنجار از توابع شهرستان زابل و نیز، آغاز عملیات اجرایی شهرهای شرقی استان شامل؛ سراوان، مهرستان، سیب سوران و .... هم در سال جاری به انجام خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در پایان، تصریح کرد: علاوه بر موارد اشاره‌شده، باید تسهیلات پنج میلیون تومانی تخصیص یافته به متقاضیان جهت  لوله کشی و اشتراک گاز را نیز افزود که با پیگیری های صورت گرفته، در حال حاضر، این مبلغ به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/10 - ٠٩:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 249

خروج
تصاویر منتخب