تنظیمات

انتخاب رنگ
انتخاب سایز
گزارش ها
مناقصه و مزایده
اطلاعیه ها
انجام معاملات از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)
9:4 1398/5/13

انجام معاملات از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)

اطلاعیه مهم: به اطلاع کلیه پیمانکاران و مشاوران میرساند شرکت گاز سیستان و بلوچستان در نظر دارد کلیه فرایند های معاملات خود را از این پس از طریق سامانه ستاد به انجام رساند لذا جهت شرکت در مناقصات و مزایدات نیاز است کلیه شرکت ها در این سامانه جهت دسترسی به اسناد ثبت نام نمایند. (محل ثبت نام دفاتر پیش خوان)

اطلاعیه
10:26 1398/3/29

اطلاعیه

پیرو دستور جلسه شورای ترافیک شهرستان زاهدان ، تقاطع بلوار دانشجو و دانش به جهت حفاری و اتصال مسیر لوله گاز ، از ساعت 22 روز چهارشنبه مورخ 98/03/29 لغایت 8 صبح روز شنبه مورخ 98/04/01 مسدود می باشد.

اخبار
بازرسی چشم بینای سازمان است
9:35 1400/7/19

بازرسی چشم بینای سازمان است

بازرسی چشم بینای سازمان است که به انحای مختلف، مشکلات و نقاط ضعف عملکرد افراد را شناسایی و مانع از ایجاد خلل در مجموعه می شود و اطمینان می یابد که سازمان انرژی خود را صرف خدمت به مردم می کند.

تشریک مساعی شرکت ملی گاز ایران در تأمین سوخت نیروگاه ها
12:56 1400/7/18

تشریک مساعی شرکت ملی گاز ایران در تأمین سوخت نیروگاه ها

در راستای بررسی اصلاح الگوی مصرف در کشور و ایجاد هماهنگی و همکاری مشترک ما بین دستگاه‌های تأمین‌کننده و مصرف‌کننده انرژی در کشور، سومین جلسه سوخت زمستانی امروز ۱۷ مهرماه با حضور مجید چگنی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، جلیل سالاری، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، معاونت راهبردی برق حرارتی و نماینده شرکت راه آهن برگزار شد.

شعله های فروزان