شنبه 30 تير 1397   12:12:59
11:581395/12/17 سه‌شنبه
استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم آغاز بهره‌برداری از پروژه خط انتقال گاز ایرانشهر- زاهدان:
امروز اقدام و عمل نهادینه شد

امروز یکی از آرزوهای دیرینه مردم آیینه‌دل استان سیتان و بلوچستان با حمایت و دستور رییس‌جمهوری و پیگیری‌های بی‌وقفه مقامات استانی و نیز حمایت مادی و معنوی شرکت ملی گاز ایران، جامه عمل پوشید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز سیستان و بلوچستان ، علی اوسط‌هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان که در آیین آغاز بهره‌برداری از پروژه خط انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان در میدان گاز این شهر و در میان جمعیت مشتاق و پرشور مردم سخن می‌گفت، با بیان این مطلب، اظهار کرد: استانی که با وجود گذشت نیم قرن از وجود گاز در کشور، هنوز نتوانسته بود از این نعمت خدادادی، برخوردار شود، سرانجام با عزم جزم دولت تدبیر و امید، مشعل گاز را در این استان برافروخت تا یکبار دیگر یکپارچگی و اتحاد مردم و مسئولین در به سرانجام رساندن پروژه‌ای بس عظیم را به رخ جهانیان بنمایاند.
اوسط‌هاشمی در ادامه سخنانش، افزود: امروز اقدام و عمل به شایستگی نهادینه شد و امید را شعله‌ور ساخت تا دل‌های مردم را به فرداهای بهتر روشن کند.
وی در پایان، ضمن تشکر از رییس‌جمهوری، وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و سایر معاونین و مقامات کشوری، اشتیاق و اقبال سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌های صنعتی و اقتصادی را از اهم پیامدهای ورود گاز به این استان برشمرد.
عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما