شنبه 30 تير 1397   12:17:53
14:041395/12/17 سه‌شنبه
در جهت تلاش برای راه اندازی پروژه خط انتقال گازایرانشهر- زاهدان صورت گرفت
تقدیر مهندس عراقی از مدیران تلاشگر عرصه گاز

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با ارسال لوح تقدیر،از تلاش بی وقفه برخی از مدیران عرصه صنعت گاز که در راه اندازی پروژه خط انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان نقش بسزایی را ایفا کردند، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز سیستان و بلوچستان، مهندس حمیدرضا عراقی با ارسال لوح تقدیر از تلاش‌ها و کوشش‌های خستگی‌ناپذیر آقایان مهندس حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران، محمدرضا صدیقی مدیر مالی شرکت ملی گاز ایران،مهندس کرم گودرزی مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز و مهندس محمد حسن طهرانی مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان، در جهت تلاش برای راه اندازی پروژه خط انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان و گاز رسانی به شهر زاهدان، تشکر و قدردانی کرد.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در متن این لوح، همچنین از همکاران، مجریان، مشاوران و پیمانکاران این طرح عظیم در جهت محقق شدن وعده دولت به مردم غیور و زحمتکش زاهدان تشکر و قدر دانی کرد. 

در بخشی از این پیام آمده است: احداث و بهره برداری از خط انتقال گاز ایرانشهر – زاهدان به طول 262 کیلومتر وگاز رسانی به شهر زاهدان با تمام فرازو و فرودهای آن برگ زرین دیگری از افتخارات این شرکت برای ایجاد عدالت واقعی در اقصی نقاط ایران اسلامی و محرومترین استان کشور است و این آغازی برای توسعه و ایجاد زیر ساختهای اصلی پیشرفت در استان سیستان و بلوچستان می باشد.

مهندس عراقی در پایان، توفیق روز افزون این تلاشگران عرصه صنعت گاز را که با جان ودل برای تحقق وعده ریاست محترم جمهور و انجام این امر مهم زحمت کشیدند از خداوند قادر متعال مسئلت نمود.

متن لوح تقدیر بدین شرح می باشد:

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما