سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398   14:50:42
11:551397/10/12 چهارشنبه
افتتاح پروژه گازرسانی به بیمارستان تامین اجتماعی شهر زاهدان

 آیین افتتاح و بهره برداری پروژه گازرسانی به بیمارستان تامین اجتماعی شهر زاهدان با حضور مدیر گازرسانی و رئیس امور مهندسی و فناوری شرکت ملی گاز ایران انجام پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ، پنجابی سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در اینباره گفت: با توجه به تلاش های صورت گرفته توسط شرکت گاز استان س و ب بمنظور بهره مندی هر چه بیشتر و بهتر مصرف کننده های عمده در سطح شهر زاهدان از سوخت پاک و پایدار گاز طبیعی ، پروژه گازرسانی به بیمارستان تامین اجتماعی شهر زاهدان با مصرفی بالغ بر 400متر مکعب در ساعت افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی گفت : تامین سوخت مایع مورد نیاز یکی از مشکلات عدیده آن بیمارستان بوده است که با همت و پیگیری های شرکت گاز استان س و ب زمینه بهره مندی این بیمارستان از نعمت گاز طبیعی میسر، و خط اختصاصی و ایستگاه های تقلیل فشار آن طراحی و نصب گردید.

در این مراسم مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز نقش ارائه آموزش های بهره برداری ایمن و مصرف بهینه گاز به مشترکین عمده را بسیار مهم دانست و افزود: طبق تدابیر اندیشیده شده و برنامه ریزی صورت گرفته مقرر گردیده تا مسئولین  فنی این بیمارستان با حضور در دوره های آموزشی واحد HSE شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان از الزامات و استانداردهای ایمنی و فنی مرتبط آگاهی لازم را کسب نمایند.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما