شنبه 30 تير 1397   12:11:31
13:591395/12/17 سه‌شنبه
ییس‌جمهوری در مراسم آغاز بهره‌برداری از پروژه خط انتقال گاز ایرانشهر-زاهدان:
این سفر، سفر استانی نیست، بلکه سفر وفای به عهد است

بسیار خوشحالیم که وعده گازی ما جامه عمل پوشید و اینک گاز به شرقی‌ترین استان کشور وارد شد تا گرمای آن، امیدبخش زندگی مردم این استان باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز سیستان و بلوچستان ،دکتر حسن روحانی، رییس‌جمهوری که در آیین آغاز بهره‌برداری از پروژه خط انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان در میدان گاز این شهر و در میان جمعیت مشتاق و پرشور مردم استان سیستان و بلوچستان سخن می‌گفت، با بیان این مطلب، اظهار داشت: ما باید همگی تلاش‌مان را برای اجرای تعهدات دولت در زمینه خدمت‌رسانی به مردم، به کار گیریم.
رییس جمهوری در بخشی از سخنان خود با اشاره به تلاش‌های وزیر نفت و شرکت ملی گاز ایران و تشکر و تقدیر از آنان در زمینه وفای به عهد در خصوص پروژه‌های گازی، گفت: بسیار خوشحالیم که وعده گازی ما جامه عمل پوشید و اینک گاز به شرقی‌ترین استان کشور وارد شد تا گرمای آن، امیدبخش زندگی مردم این استان باشد.
رییس‌جمهوری که پیش از این، خود قول بهره‌مندی اهالی زاهدان و به تبع آن، دیگر شهرهای این استان را داده بود، در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: گاز فعالیتی است که هم برای رفاه مردم استفاده می‌شود و هم برای توسعه زیرساخت‌های کشور. این در حالی است که حضور شعله امید در این استان، اشتغال و صنعت را رونق بخشیده و زندگی را در این استان سردسیر، توسعه می‌بخشد.
عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما