شنبه 31 فروردين 1398   22:14:07
08:331397/11/13 شنبه
حضور شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با حضور شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان و سایر دستگاه های اجرایی با هدف ارائه بخشی از دستاوردهای چهل ساله انقلاب و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، با حضور استاندار ، فرماندار و مسئولین دستگاه های اجرایی استان درمحل نمایشگاه های دائمی زاهدان فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان : پنجابی سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اینباره گفت: شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان  در نظر دارد تا با حضور در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی بخشی از اقدامات و دستاوردهای شاخص  خود و شرکت ملی گاز ایران ، در خصوص عملکرد  چهل سال پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در معرض بازدید عموم قرار دهد.

پنجابی ضمن دعوت از علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه گفت :در این نمایشگاه که به همت استانداری سیستان و بلوچستان  به منظور آشنایی مردم با  دستاوردهای چهل ساله انقلاب برگزار گردیده ،شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان عملکرد خود را با  چاپ بنر ، کتابچه و بروشورهای متنوع در راستای گاز رسانی در سطح استان همراه با تصاویر و عکسهای مرتبط تجهیزات گاز رسانی را در معرض نمایش قرار داده تا بازدید کنندگان عزیز با دقت نظرو مطالعه آنها ، با دستاوردهای شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان  آشنا شوند. 

 وی  افزود:  با توجه با اهمیت نقش صرفه جویی، مدیریت بر مصرف گاز و پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی ناشی از مصرف غیر صحیح گاز ، این شرکت بر آن است تا بتواند وظیفه خود را در راستای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به مردم شریف به بهترین نحو ایفا نماید.

پنجابی در پایان افزود: مسئولین شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان همه روزه با حضور در غرفه شرکت گاز استان پاسخگوی سوالات مردم محترم در زمینه گازرسانی می باشند.

گفتنی است: نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی  از تاریخ یازدهم لغایت هفدهم بهمن ماه ، از ساعت 9 صبح الی12 و از ساعت 16 الی 20 پذیرای حضور گرم بازدید کنندگان محترم می باشد.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما