سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398   14:49:18
12:011397/10/15 شنبه
سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان:
خدمت به مردم شریف سیستان و بلوچستان ، افتخار ماست

سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با حضور در فریضه  عبادی، سیاسی نماز جمعه شهر زاهدان ، با نمازگزاران دیدار و به رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات آنان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان س و ب: پنجابی سرپرست شرکت گاز استان س و ب با حضور در مصلی قدس شهر زاهدان گفت: پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات و توجه به درخواست ها و پیشنهادهای مردم و کسب رضایت حداکثری آنان مهم ترین وظیفه دولتمردان است و این امر نیز تنها با ارتباط مستقیم محقق می گردد.

وی با بیان این مطلب که خدمت به مردم شریف استان س وب افتخار شرکت گاز است، گفت: شرکت گاز با همه ی توان سعی بر این دارد تا هرچه سریعتر گاز را به خانه های مردمان نجیب این استان پهناور برساند اما در این بین مشکلاتی نا خواسته ولی در عین حال طبیعی رخ می دهد که دیدار چهره به چهره با مردم فرصتی برای حل اینگونه مشکلات و رسیدگی به درخواست های آنان است و روند انجام امور را تسریع و تسهیل می نماید.

پنجابی در پایان با بیان این مطلب که در نظام جمهوری اسلامی ایران مردم نقش بسزایی دارند، تصریح کرد: هیچ یک از مدیران جدا از بدنه مردم نیستند و مادامی که مردم در برابر مسائل مختلف احساس مسئولیت می کنند، از مسئولان انتظار رسیدگی دارند و مسئولان نیز خود را ملزم به پاسخگویی می دانند.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما