شنبه 30 تير 1397   12:14:18
11:531395/12/17 سه‌شنبه
آغاز بهره برداری از پروژه گازرسانی و خط لوله انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان با حضور دکتر روحانی؛
وعده گازی دولت تدبیر و امید در دیار مهربانی محقق شد

رییس جمهوری امروز (سه شنبه 10 اسفند 95 ) در جریان سفر به استان سیستان و بلوچستان پروژه گازرسانی به زاهدان از ایرانشهر را افتتاح کرد و با روشن شدن شعله گاز در این شهر، وعده دولت به مردم در راستای تحقق یک آرزوی دیرینه در زاهدان محقق شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی با حضور در اجتماع پرشور مردم زاهدان در میدان گاز این شهر دستور بهره برداری از پروژه گازرسانی به زاهدان  را صادر و شعله گاز در این میدان روشن شد.
 
پروژه انتقال گاز به استان سیستان و بلوچستان با هدف گازرسانی به 300 هزار خانوار شهری و روستایی در شهرستان های زاهدان، چابهار، خاش، زابل و کنارک و صنایع موجود در این استان از مصوبات سفر رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به سیستان و بلوچستان در سال ٩٣ است که در راستای عملیاتی نمودن فاز یک این طرح،  خط انتقال ایرانشهر - زاهدان به طول ٢٦٥ کیلومتر اجرا و تکمیل شده است.
 خط لوله ایرانشهر به زاهدان در فاز اول پروژه گاز رسانی به استان سیستان و بلوچستان با هدف گازرسانی به خانوارهای شهری و روستایی، گازرسانی به صنایع موجود در شهرهای شمالی استان و بویژه زاهدان و استفاده حداکثری از ظرفیت بالقوه در جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و به تبع آن رونق اقتصادی استان و ایجاد اشتغال با ارزشی بالغ بر 7500 میلیارد ریال احداث شده است.
عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما