شنبه 31 فروردين 1398   22:16:00
اخبار
13:431397/6/25 يكشنبه
بازدید کارشناس پدافند غیرعامل کشور از ایستگاه های CNG استان سیستان و بلوچستان


کارشناس حوزه نفت و گاز سازمان پدافند عامل غیر کشور ، از محل احداث ایستگاه های CNG    استان سیستان و بلوچستان بازدید و ارزیابی بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان: مهندس قاسمی مسئول  پدافند غیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان دراین باره گفت: این بازدید با حضور کارشناس حوزه نفت و گاز سازمان پدافند عامل غیر کشور و با هدف بررسی و ارزیابی  مجموعه اقدامات پدافندی انجام شده توسط شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان  در ایستگاه های در حال احداثCNG  مادر و دختر واقع در شهرستان های زاهدان ، زابل ، ایرانشهر و چابهارصورت گرفت.

اسدی کارشناس حوزه نفت و گاز سازمان پدافند عامل غیر کشور در این بازدید عنوان نمود : پدافند غیرعامل فقط در عرصه نیروهای نظامی خلاصه نمی­شود بلکه پدافند باید توسط سازمان­های دولتی، بخش خصوصی و همه شهروندان یک کشور نیز انجام گردد.

وی با مثبت ارزیابی کردن اقدامات شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در راستای پدافند غیر عامل  افزود : پدافند غیر عامل ضامن امنیت صنعت بخصوص صنایع حساس نفت و گاز کشور است و بهره مندی از اصول و الگوهای اجرایی در پدافند غیرعامل در صنایع نفت و گاز می تواند باعث حفاظت از سرمایه های کشور شود ودر این زمینه مکان یابی صحیح عملیات و مقاوم سازی و ایجاد استحکامات می تواند به عنوان اصول راهبردی پدافند غیرعامل مطرح شده و از بروز خسارات جلوگیری کند.

اسدی در پایان ابراز امیدواری کرد که ،  با اهتمام جدی مسئولین مربوطه به مقوله پدافندغیرعامل،تحولی عظیم صورت گرفته و تهدیدات و آسیبهای احتمالی به کمترین مقدار خود برسد.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما