سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398   14:51:42
اخبار
08:171398/2/21 شنبه
دریافت لوح تقدیر ارتقای سطح ایمنی و بهداشت کار

شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در راستای ارتقای سطح ایمنی و بهداشت کار و کاهش حوادث و بیماری های کار مفتخر به دریافت لوح تقدیر،ازاداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان  گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ، پنجابی سرپرست شرکت گاز استان س و ب در اینباره گفت:

با پیشرفت تکنولوژی در جوامع، سلامتی، ایمنی و محیط زیست انسان امروز در معرض خطرات فراوانی است و لازم است که برای ادامه حیات بشر، حفظ این سه مقوله بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. نقش و اهمیت بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE) در صنایع گاز از ابعاد و ضرورت وجود نظام یکپارچه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در این صنایع می‌باشد.

وی افزود : توفیق به دست آمده در راستای ارتقا سطح ایمنی و بهداشت کار شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ، در تحقق اهداف نظام مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست از جمله کنترل حوادث و بیماری های ناشی از کار و حفاظت محیط زیست را می توان از عمده موفقیت های این شرکت در این زمینه به شمار آورد و این امر محقق نمی شد مگر با تلاش های خالصانه کلیه همکاران و پرسنل خدوم این شرکت.

وی در پایان کسب لوح تقدیر در راستای ارتقای سطح ایمنی و بهداشت کار و کاهش حوادث و بیماری های کار،از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان را باعث مباهات این شرکت دانست و ضمن تشکر از تلاش کلیه کارکنان شرکت گاز استان س و ب در راستای دریافت این لوح ، خواستار همت بیش از پیش آنان در این زمینه شد.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما