سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398   14:53:15
اخبار
12:401397/6/13 سه‌شنبه
سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان خبر داد:
اعطای وام قرض الحسنه لوله کشی گاز منازل مسکونی در استان سیستان و بلوچستان

مطابق دستور رئیس جمهوری و با پیگیری های صورت گرفته از سوی وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران، امکان اعطای وام قرض الحسنه به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان جهت لوله کشی گاز منازل مسکونی میسر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان : رضا پنجابی سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب، اظهار کرد: بنا بر تاکید رئیس‌جمهوری مبنی بر اختصاص تسهیلات بانکی به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان در جهت تسهیل لوله‌کشی گاز داخل منازل، شرکت گاز استان توانست با همکاری و هماهنگی بانک ملی ایران زمینه اعطای وام قرض الحسنه به متقاضیان این استان را میسر کند.

وی با بیان این مطلب که اعطای این وام می‌تواند بخش بزرگی از مشکلات مردم این استان را در راستای بهره مندی از نعمت گاز طبیعی مرتفع کند، گفت: هم استانی های گرامی که در مناطق گازدار شده سکونت دارند، هم‌اکنون می‌توانند پس از تشکیل پرونده جهت اخذ اشتراک گاز، با دریافت معرفی نامه از سوی نواحی گازرسانی استان و با مراجعه به شعب عامل بانک ملی ایران نسبت به اخذ تسهیلات بانکی کم بهره جهت  لوله کشی گاز داخل منازلشان، اقدام کنند.

سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد: در ساختمان های چند واحدی که اسناد مالکیت آن متعلق به یک شخص است، امکان اعطای وام به تعداد واحدها نبوده و مالک می‌تواند صرفاً جهت دریافت وام برای یک واحد مسکونی اقدام کند.

پنجابی خدمت به مردم استان را مایه افتخار خود و نظام دانست و گفت: تمامی مسئولین باید  نگاه ویژه ای به این استان داشته و با همه  توان خود در راستای تسهیل امور و خدمت رسانی به این مردم شریف گام بردارند تا ان شاالله شاهد توسعه پایدار استان باشیم .

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما