شنبه 31 فروردين 1398   22:16:25
اخبار
08:261398/1/24 شنبه
دیدار سرپرست شرکت گاز با نماینده محترم ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان

سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در آغازین روزهای سال 98 با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه‌ زاهدان با وی دیدارو گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان : پنجابی سرپرست شرکت گاز استان س و ب ضمن تبریک سال نو و آرزوی توفیق الهی برای همه عزیزان و تقدیر از حمایت های نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه زاهدان ، گفت :فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید یقیناً شعار ملت ایران و شرکت گاز خواهد بود و ما این شعار ارزشمند را سر لوحه کارهایمان قرار خواهیم داد.

سرپرست شرکت گاز استان ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان افزود: بهره گیری از دیدگاه های علما و روحانیون در کشور می تواند به توسعه همه جانبه کشور کمک نماید و هدف شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان خدمت رسانی به مردمان شریف این استان است که همفکری و همدلی نماینده ولی فقیه می تواند به عنوان  عاملی موثر و مهم در جهت پیشبرد اهداف ، ما را یاری نماید.

درادامه این دیدار آیت الله محامی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرزاهدان ضمن تقدیروتشکر از فعالیتهای ارزشمند کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان گفت :گاز طبیعی نعمتی خدادادی است که تمامی مردم حق برخورداری از آن را دارند و شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان باید با همه توان در جهت هرچه سریعتر بهره مند کردن همه مردم شریف سیستان بلوچستان تلاش نماید تا دیگر شاهد مشکلات تامین سوخت مورد نیاز هم استانی های عزیزمان نباشیم.

وی افزود: خوشبختانه کشورعزیزمان ایران دارای منابع انرژی نفت وگازطبیعی بسیاری می باشد که در کنار گازرسانی باید با آموزش فرهنگ استفاده صحیح و ایمن در جهت حفظ اموال وسرمایه های کشورکوشا باشیم.  وی درانتهای این دیدار با آرزوی سلامتی ، موفقیت مدیریت وکارکنان خدوم شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان را از خداوند متعال خواستار شد.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما