شنبه 27 بهمن 1397   14:32:02
اخبار
07:401397/4/30 شنبه
مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان:
صرفه جویی 100 میلیون دلاری در گازدار کردن 6 واحد نیروگاه برق زاهدان

به همت کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان و با همکاری شرکت برق این استان؛ 2 واحد دیگر از نیروگاه برق 225 مگاواتی شهر زاهدان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت  گازاستان س و ب ، محمد حسن طهرانی مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در این باره گفت: 2 واحد دیگر از نیروگاه برق زاهدان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده است که براین اساس در حال حاضر 6 واحد از 8 واحد این نیروگاه با سوخت پاک گاز طبیعی در حال تولید برق و خدمت رسانی به مردم شریف زاهدان است.

وی مصرف تقریبی گاز در این 6 واحد را روزانه 950 هزار متر مکعب اعلام کرد و گفت: شرکت گاز هیچگونه مانع و مشکلی در تامین گاز این نیروگاه نخواهد داشت.

این مقام مسئول افزود: گاز طبیعی در مقایسه با سوخت گازوئیل علاوه بر اینکه سهم بسزایی در کاهش آلودگی هوا و مشکلات زیست محیطی دارد، توانسته صرفه جویی اقتصادی چشمگیری به عدد تقریبی 100 میلیون دلار در سال را به ارمغان آورد که این صرفه جویی هم سو با بیانات مقام معظم رهبری در جهت اقتصاد مقاومتی و صرفه جویی هر چه بیشتر در کشور است.

مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در پایان از گاز دار کردن دو واحد باقی مانده این نیروگاه در پایان تابستان سال جاری خبر داد.

 

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما