شنبه 27 بهمن 1397   14:31:57
اخبار
11:361397/2/1 شنبه
برگزاری کلاس توجیهی دفاتر پیشخوان دولت

با توجه به لزوم واگذاری خدمات شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان به دفاتر پیشخوان دولت  ، کلاس توجیهی جهت آموزش سرپرستان و کاربران دفاتر پیشخوان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان :

مهندس جدیدالاسلامی معاونت بهره برداری شرکت گاز استان س و ب در این باره گفت:با توجه به لزوم واگذاری خدمات شرکت گاز به دفاتر پیشخوان دولت سطح استان، در راستای تمرکززدایی و تسهیل خدمت رسانی به هموطنان ، تفاهم نامه ای تحت عنوان واگذاری خدمات گاز استان به دفاتر پیشخوان دولت در دی ماه سال 96 با استانداری منعقد گردید.

وی افزود: با توجه به رسالت اصلی شرکت گاز استان س و ب درافزایش تعداد مشترکین و تسهیل فرایند اشتراک پذیری با تکیه بر کاهش مراجعات به ناحیه  زاهدان ، در فاز اول ، تعداد 9دفترپیشخوان در مناطق گازدار شده ی فعلی و آتی شهر زاهدان جهت ارائه خدمات به مشترکین انتخاب و بر همین اساس مطابق برنامه زمان بندی شده در فرودین ماه سال جاری کلاس آموزشی و توجیهی برای سرپرستان و کاربران این دفاتر برگزار گردید.

مهندس جدیدالاسلامی در پایان از جمله برنامه های آتی این شرکت را استقرار سامانه خدمت رسانی غیرحضوری تلفن گویا،سرویس پیامکی ، اینترنتی  و پیاده سازی استاندارد های ایزو 10002 و 10004 در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به شکایات مشتریان اعلام کرد.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما